فروشگاه 3500 متری مبلمان و جهیزیه کامل عروس در بهنمیر

درباره ماصنعت مبل سازی  یکی از صنایع پیشرو در عرصه تولید است که پیشرفت  و توسعه  جامعه ضرورت جایگاهش برای بهره گیری و استفاده از آن در زندگی نوین  و مدرن بیش از پیش بیشتر کرده است .

ایران اسلامی با تاریخ کهن که در ادوار مختلف زندگی تمدن ساز بوده است با برخورداری از ظرفیت ها و توانمندی های بالای فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی همواره در توسعه و پیشرفت جامعه و زندگی مبلمان پیشگام بوده و در این حوضه بهنمیر یکی از مناطق و قطب مهم و اصلی مبل به شمار می آید  که مبل تورینو از واحد های موفق مبل سازی این خطه و دیار محسوب میشود.

سید رضا میر قربانی مدیر مجموعه تولیدی مبل تورینو بهنمیر از فعالان عرصه تولید صنعت مبلمان منطقه است  که محصولات و دستاورد های کارگاه تولیدی او برای  مشتریان مبلمان در شمال کشور و دیگر نقاط به عنوان برند معتبر نام آشنا است .

سید رضا میر قربانی در مصاحبه با خبرنگار ما  در پاسخ به این سوال که خودتان را بیشتر برای خوانندگان ما معرفی  کنید اظهار داشت: این جانب متولد ۱۳۵۳ ساکن بهنمیر که به فعالیت های تولیدی  و صنعتی علا قمند بودند در سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت کردن و بدواً به صورت ویزیتور مبل در شهر های استان کار کردم و بعد از مدتی تصمیم به تولید مبل گرفتم که با برنامه ریزی ها و اهداف از پیش تعیین شده توانستم یک مجموعه کارگاه تولید مبل را در بهنمیر راه اندازی نمایم و با موفقیت در این گارگاه تولیدی خوشبختانه محصولات تولیدی را به طور عمده به استان های شمالی(گیلان و مازندران و گلستان )بین نمایشگاه داران مبل  روانه بازار مبل کردم.

میر قربانی افزود: در ادامه فعالیت های کارگاه تولید مبل تصمیم گرفتم در کنار تولید یک فروشگاه عرضه محصولات مبل ایجاد کنم. که به یاری خداوند این فروشگاه در زمینی به مصاحت ۱۲۰۰ متر مربع در ۳ طبقه مجزا  که هر طبقه آن ۱۲۰۰ متر مربع ۳۶۰۰ متر مربع به عنوان فروشگاه مبل تورینو افتتاح شده است.

سید رضا میر قربانی که جز هفت بنیانگذار صنعت مبل بهنمیر است. استفاده از مبل را یک نیاز در زندگی خانواده ها و سازمان های اداری دانست که به تدریج در بین آحاد مردم جا باز کرده است.

وی با مهم شمردن کیفیت محصولات برای رضایت مندی مشتریان مبل گفت: مبل تورینو تلاش کرده است با بهره گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته و به روز محصولات استاندارد و با کیفیتی را مطابق  سلایق مشتریان تولید کند.که الحمد الله  تا کنون با بهره گیری از توانمندی های فنی و نیروهای کار آمد خدمات  در خوره توجه و مورد قبول مشتریان  تولید و به بازار فروش عرضه نماییم که رضایت مندی مشتریان از مبل تورینو از نوید این موفقیت ها و افتخارات کارگاه مبل تورینو است.

سید رضا میر قربانی در باره ویژگی ها و مشخصات کارگاه تولید مبل تورینو  بهنمیر اظهار داشت در تهیه و تولید مبل سعی کردیم از اسفنجهای ویژه و فوم سرد با چوب نراد با پارچه درجه یک در مدل ها و رنگهای متنوع استفاده کنیم تا رضایت مشتریان تامین شود که در این ارتباط بیش از ۲۰۰ رنگ بندی با ۵۰ مدل انواع مبل راحتی و سلطنتی و ۵۰ مدل سرویس خواب عروس و داماد و جهیزیه کامل عروس و سرویس کودک و نوجوان در فروشگاه تولیدات مبل تورینو عرضه و به فروش میرسد. وی افزود از لحاظ تضمین کیفیت محصولات ، در این فروشگاه انواع مبل و سرویس خواب و جهیزیه و سرویس کودک و نوجوان با تنوع رنگ ها و مدل ها با ضمانت ۵ ساله در کوتاه ترین زمان تحویل مشتری میشود و این امر موجب گردید تا مشتریان برای تهیه مبل و … به فروشگاه تورینو مراجعه و خرید کنند.

سید رضا میرقربانی گفت : فعالیت های تولیدی خود را با سرمایه ای اندک آغاز کردم و با پشت کار و تلاش خودم توانستم به حمد الله صاحب کارگاه مجهز و فروشگاه بشوم و با استقبال عمومی مردم به این جایگاه برسیم که فعلا یک کارگاه تولیدی مبل با وسایل و تجهیزات به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و یک فروشگاه در سه طبقه به متراژ ۳۶۰۰ متر مربع از سرمایه های این مجموعه و مبل تورینو در بهنمیر است.

وی درباره تولیدات روزانه این کارگاه یاد آور شد با تلاشهای کارکنان سخت کوش مبل تورینو روزانه ۷ دست سرویس مبل و سرویس کامل عروس تولید و وارد بازار میشود و در حال حاضر ۱۰ فروشنده در فروشگاه و از تعداد ۷۰ نفر کارگر در کارگاه تولیدی مبل تورینو مشغول به کار هستن و خداوند را شاکرم که به همت شهروندان و مشتریان خوبم در قبال محصولاتی که میفروشم با معرفی و تبلیغات خود مشتری، مشتریان دیگر جهت خرید به فروشگاه مبل تورینو می آیند.

میرقربانی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که مبل خوب چه مشخصه ها و ویژگی هایی دارد گفت: یک مبل خوب دارای چوب نراد با چوبهای خشک شده و با بهترین چسب چوب و نیز نجار خوب و استاد کار و اسفنجهای ویژه شرکت یورتان که بهترین اسفنج ایران و فوم سرد یورتان و پارچه های درجه یک با چرخ خیاتی صنعتی و دو دوخت است که با حداقل ۵ سال ضمانت بدون هیچ ایراد و اشکال تولید و وارد بازار شود.

سید رضا میر قربانی که خود از خیران نیک اندیش بهنمیر است علاوه بر ورزش کشتی در کارهای عام المنفعه مشارکت و همکاری فراوان دارد و خدا را به خاطر این توفیقات و دستگیری و کمک به نیازمندان ستود و اظهار امیدواری کرد  با عنایت خداوند بتواند کمک های بیشتری به جامعه داشته باشد و این نوید و مژده را داد که در آینده نزدیک منشاء کار خیر دیگری برای شهروندان خصوصا جوانان ورزش شهر بهنمیر خواهد بود.


نظرسنجی

آیا از محصولات ما راضی هستید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

آمار بازدید سایت

  • 11
  • 4
  • 223
  • 1,297
  • 24,728
  • 78,527
  • 97
  • 3